Etiķešu printeri

Printeri.

Etiķešu izgatavošana notiek vairākos etapos. No sākuma tiek izstrādāta etiķete ar unikālu dizainu. Etiķešu radīšanai tiek izmantota speciāla datora programma. Pēc tam notiek etiķešu drukāšana ar specializētu etiķešu printeru palīdzību. Mēs piedāvājam kvalitatīvus Toshiba-TEC un TSC etiķešu printerus. Tālāk pusautomatiskajai un automatiskajai etiķešu uzlīmēšanai uz precēm pielieto etiķešu aplikatorus.

Ja jūs gribat saņemt ilgizturīgas uzlīmes, kuras ir izturīgas pret mehānisku iedarbību, saules un siltuma starojumu, drukāt uz kartona, auduma un plēvēm, tad izmantojiet termopārnesuma (termotransfēra) printerus. Uzlīmju drukāšanai ar termopārnesuma metodi tiek izmantotas termotransfēra (ribbons) krāsu lentas. Printera drukas galviņa uzsildoties, krāsa no lentas tiek pārnesta uz apdrukājamu mateiālu. Izgatavotās ar šo drukas metodi etiķetes var izmantot ilgtermiņa uzglabāšanas preču marķēšanai, tai skaitā nelabvēlīgos laika apstākļos.

SIA ”PTC” piedāvātās iekārtas un aprīkojums dos Jums iespēju patstāvīgi organizēt savā uzņēmumā etiķešu ražošanas pilnu ciklu: sākot no dizaina radīšanas un līdz pielietojumam uz preces. Visas mūsu piedāvātās preces garantē augstu tehnoloģiskā procesa kvalitāti, kā rezultātā tiks izgatavotas teicamas ergonomiskas etiķetes.

Saistītie materiāli

Jaunumi

ECO iepakojums ogām
EKO kastītes ogām

Kastes PAKOMĀTIEM
Jaunums - gofrētā kartona kastes DPD un OMNIVA pakomātiem!

jaunumu_arhivs.jpg

Reģistrētiem lietotājiem

SIA "PTC", Vietalvas iela 1d, Rīga, LV , Latvija,
Tālr.: +371 67312331,
Fakss: +371 67312341,
e-pasts: ptc@ptc.lv